Julik готує музичний сюрприз для своїх прихильників

0
449

Нещодавно у свої соціальних мережах Julik оприлюднив світлини зі зйомок лірично-романтичного відео та анонсував вихід своєї другої композиції! Саме у День Закоханих співак обіцяє потішити своїх шанувальників ще одним треком про кохання.
Зйомки лірик-відео відбулись у Львові, основним мотивом картини є передання світлого почуття кохання! Поє’днання щирих синхронів та влучна графіка – це все, що було потрібно аби екранізувати рядки нової пісні Julika.

«За своє життя, я знявся у десятках короткометражок, більше десяти кліпах, десятках реклам та в двох повнометражних фільмах! Не подумайте, що я хвалюся, хочу просто поділитися враженнями та емоціями від перших, а головне власних зйомок лірик-відео. Зізнаюсь, направду, дуже важко контролювати абсолютно усе – від А до Я , саме ти відповідальний за безліч функцій та й загалом за фінальний продукт!» – сказав Julik.
Лише яскрава кольористика та мінімалізм – основне у цій картині. Артист зізнався , що тепер усвідомив наскільки важко самостійно контролювати абсолютно усі процеси.

«Дуже добре, коли за спиною є хороший досвід та найголовніше – команда , яка готова працювати на спільний результат! Я дуже задоволений: не дарма провів близько семи годин , нічого не їв, лише декілька разів пив каву – та це нічого , коли ти робиш улюблену справу. А знаєте яка моя улюблена справа? – Дарувати Вам радість та позитивні емоції» – підкреслив артист.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here