Камалія презентувала спекотний кліп “Наше LiTO”, у якому знявся її чоловік-мільйонер

0
1866


Літо – ідеальний період для дискотек під відкритим небом на пляжі, а для зірок – чудова можливість презентувати композицію, що стане хітом і символом найтеплішої пори року. 42-річна українська співачка Камалія презентувала танцювальний трек під назвою “Наше LiTO”, який записала разом з гуртом “Rico Macho”.
Вже з самого початку вестерн-відео Камалія дає зрозуміти, що триматиме дистанцію з гарячими хлопцями-ковбоями. Одному з них вона розбиває об голову пляшку, кажучи: “Ти що очманів? У мене чоловік Захур!”. Далі у кадрі з’являється сам Мохаммад, що спокійно попиває каву.
Загалом кліп вийшов по-справжньому літнім та веселим. Хлопці з гурту “Rico Macho” рік тому вже знімалися у одному з відео співачки під назвою “Самба Тропікана”. У новому кліпі Камалія вирішила показати своєрідну історію їхнього знайомства.

“Із хлопцями “Rico Macho” ми познайомилися ще на зйомках мого лірик-відео “Самба Тропікана”. Атмосфера була, ну, дуже відвертою! Вони навіть обидва спробували закрутити зі мною роман! Цю історію, до речі, було вирішено певним чином відобразити у кліпі. Що я відповіла тоді на залицяння? Ох, побачите, це може стати черговим мемом! Не обійдеться без мого чоловіка!” – каже співачка у інтерв’ю “M1 Agency”.
На своїй Instagram-сторінці Камалія розповіла фанам, що новий трек “Наше LiTO” очолив iTunes Top 200 у Австрії. В Україні, щоправда, пісня ще не здобула такої шаленої популярності, адже прем’єра відбулась лише вчора.


Вестерн-історію від Камалії та гурту запальних хлопців шанувальники співачки у коментарях хвалять: “Дуже круто”, “Класний кліп”, “Кліп вогонь! Пісня шикарна”, “Образ в окулярах супер!”, “Браво, Камаліє, ви неймовірна! Захоплююсь вами!”, “Така легка пісня! Під неї добре танцювати”, “Класні образи. Цікаво вийшло”, “Це хіт!”.
Та все ж, на думку користувачів, ця пісня дещо поступається композиції “Вільна”, кліп на яку Камалія оприлюднила у березні цього року. Це неймовірна історію про сильну жінку, яка має хоробрість звільнити саму себе від “токсичних” стосунків. І хоча відеороботи абсолютно різні, кожна з них по-своєму унікальна та цікава.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here