KAMALIYA зачитала реп у новому кліпі

0
383


Відома українська співачка KAMALIYA потішила публіку новою відеороботою на пісню “Вільна” і абсолютно неочікувано для усіх зачитала у ній реп. Пісню співачка присвятила жіночій свободі, а у кліпі покрасувалася у зовсім різних образах.
У розкішній жовтій сукні, стильному червоному піджаку на оголене тіло, верхи на коні – 41-річна співачка вміє дивувати. Режисером кліпу став відомий Юджин. Окрім української версії композиції її можна прослухати ще англійською та російською мовами. Що цікаво, у зйомках у якості моделі взяв участь Самвел Туманян – переможець першого сезону проекту “Топ-модель по-українськи”.
“Над композицією “Вільна” вся наша команда працювала дуже довго. Я відчувала, що до неї мені самій потрібно бути більш підготовленою, ніж до всіх попередніх треків. Ця пісня – про справжню свободу жінки від будь-яких “токсичних” стосунків. І я буду дуже рада, якщо моя пісня змінить чиєсь життя на краще!” – прокоментувала співачка під відео.

“Гарний кліп, а образ у жовтій сукні просто янгольський. Обожнюю”, “Нарешті вона знайшла свій образ чи то свою лінію. Кліп класний!”, “Не фанатію від Камалії, але кліп мене вразив”, “Низький Вам уклін за цей шедевр”, “Вітаю з прем’єрою. Як завжди всі образи шикарні!”, “Мурашки по шкірі,” – Youtube-юзери схвально оцінили відеороботу.
Нагадаємо, що співачка брала участь у шоу “Танці з зірками”, але покинула шоу після п’ятого ефіру. Танцювала співачка у парі з відомим хореографом Дмитром Жуком. Тоді чоловіка зірки, мільярдера Мохаммада Захура, звинувачували у тому, що він навмисно організовував голосування за дружину. Але, можливо, це були лише чутки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here