Каменських анонсувала вихід першого україномовного треку

0
288

Екс-учасниця культового дуету «Потап и Настя» не вперше уміло хапається за «останні» трендові віяння сфери музики. Чи не одразу після початку своєї сольної кар’єри Каменських взялась за вивчення іспанської мови. Відтак, записала кілька іспаномовних треків та здобула світову славу. Принаймні, за версією іноземних чартів. Зараз же співачка з головою поринула у «своє», українське.
Напевно, після прем’єри першого україномовного треку від гурту «Время и Стекло» вже й нікого не здивуєш своєї україномовністю. Квоти квотами, а шанувальника приваблювати треба, у шоу-бізнесі без цього ніяк. Як результат – усі «підлеглі» продюсера Потапа одразу подались на поталу масової українізації.


Спершу випустили «Дим», а згодом і за Настю Каменських взялись. На подібне не сподівався ніхто, але зовсім скоро таки з’явиться перший україномовний трек від усім відомої Насті (тепер вже NK). Про це артистка зізналась на своїй офіційній сторінці в Instagram. Поки жодних точних дат і часових проміжків, тільки натяк на те, що прем’єра може відбутись наприкінці квітня.
«Сьогодні на Вечері прем’єр з Катериною Осадчою я презентувала дуже особливу пісню. Особливу, тому що вона сповнена найніжніших почуттів. Сподіваюся, що почувши її ви відчуєте серцем усе те, що я хотіла сказати між рядків. Вже у кінці квітня відбудеться офіційна прем’єра нового треку «Обіцяю»… та кліпу!», – коментує Настя Каменських.


Втім, шанувальників вразило інше. До анонсу співачка додала неабияк провокативний кадр, начебто «у весільній сукні». Що зрозуміло, одразу полилась хвиля коментарів, спрямованих у русло стосунків. Багато кого і досі дивує, «як така чудова жінка може бути без чоловіка». Сама ж Каменських раніше зазначала, що наразі перебуває у стосунках, але жодними подробицями особистого життя ділитись не планує. Особливо ж це стосується імен.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here