“Кінець сольної кар’єри?”: Віра Брежнєва заспівала у дуеті

0
368


Екс-учасниця культового гурту «ВІА Гра» знову повернулась до «колективної» музичної кар’єри. Принаймні, про це заговорила громадськість. Оскільки співачка, що тривалий час творила сольні треки, заспівала у дуеті. Та не з абиким, а із Єленою Север, іменитою російською артисткою.
Що цікаво, обоє виконавиць за мотивами ролику з’явились в образах «северянок». Відтак, колаборація між українкою Вірою Брежнєвою та російською співачкою Єленою Север виявилась на диво гармонійною. Пісня отримала назву «Зла не держи» («Зла не тримай») та уже транслюється на офіційному Youtube-каналі росіянки.

Тлом до відеороботи стала «дика північ» із усіма її природніми особливостями. Образи виконавиць виявились не менш екстравагантними. Масивні шуби та пір’я у зачісках вдало доповнили загальну концепцію. Не обійшлось також без шкіряних виробів та металевої біжутерії. Загалом, складно не відчути загальної атмосфери племінних мешканців півночі.
Кліп також зачепив питання культурної самоідентифікації, тему племінних союзів минулого та збереження світової спадщини. Звичайно, були кадри із кіньми, шаманами та вовками. Втім, поки ролик не зазнав приголомшливих успіхів. За шість годин «перебування» у мережі кліп зібрав лише 1200 переглядів.

Варто зауважити, що паралельно до прем’єри відеоролику, співачки одразу поділились кадрами із бекстейджу. Віра Брежнєва постала перед глядачем у стриманій сукні-міді від ESTER ABNER, а Єлена Север у яскраво-червоному брючному костюмі із глибоким декольте, що вдало підкреслило чорний мереживний бюст.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here