Кліп гурту “Время и Стекло” зібрав понад 25 млн переглядів на Youtube

0
328


Один з найвідоміший вітчизняних поп-гуртів під назвою “Время и Стекло” продовжує активно завойовувати простори Youtube. У березні Надя Дорофеєва і Олексій Завгородній презентували третю у своєму доробкові україномовну пісню “Дим”. Композиція дуже прийшлася до душі не лише шанувальникам гурту, а й усім меломанам: за три місяці кліп на неї переглянуло понад 25 мільйонів користувачів на Youtube.
Стильна відеоробота у чорно-білих тонах стала новим подихом у творчості гурту, який зазвичай “бере” епатажем, яскравими образами та запальними танцями. Солісти у диму заспівали українською мовою про любов, а шоу-балет доповнив їхній тандем розкішною постановкою.
“Вам подобається пісня, а ми вас за це безмежно любимо! Вже 25 мільйонів переглядів. Дякуємо!” – пише Надя Дорофеєва у своєму Instagram. Шанувальники, в свою чергу, вкотре висловили свій захват піснею:
“Дим – це дуже класна пісня, порятунок музичної індустрії, я вважаю”, “Кайф, а не пісня”, “Вам неймовірно личить співати українською мовою”, “Обожнюю цю пісню”, “Пісня – пушка”, “Якщо чесно, то це одна з пісень українською мовою, яку хочеться слухати!”.


Ні для кого не секрет, що кліпи гурту користуються неабиякою популярністю на онлайн-платформі Youtube. До прикладу, їхнє відео на пісню “Имя 505” переглянуло 220 мільйонів користувачів, а кліпи на композиції “Тролль” і “На Стиле” понад 150 мільйонів юзерів.
Порівняно з поп-зірками Олею Поляковою, одне з відео якої зібрало 36 млн переглядів, чи з Олегом Винником, чий максимум по переглядам кліпу склав 29 мільйонів, гурт демонструє вражаючі цифри, які, як бачимо, не усім українським поп-співакам під силу. В чому ж криється таємниця їхньої популярності?
Чи це продюсування Потапа, чи сексуальність Наді Дорофеєвої, чи харизма Позитива, чи таки те, що вони грають роль закоханої пари, що співає про кохання? Та факт залишається фактом: це точно один з найуспішніших поп-гуртів на українській естраді.

Нагадаємо, що Надя Дорофеєва та Олексій Завгородній цього року вже вдруге стали тренерами телевізійного проекту “Голос. Діти”. Вже за тиждень на “1+1” відбудеться прямий ефір, де їхні підопічні змагатимуться з виконавцями з команд Джамали та Дзідзя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here