Кліп “Попа как у Ким” взірвав мережу – флешмоби від фанів

0
647


Нова відеоробота Насті Каменських набирає все більшої популярності в Інтернеті. За 4 дні кліп набрав 4,5 мільйонів переглядів, а фани підхопили хвилю NK і почали знімати свої запальні танці та пародії на “Попу как у Ким”.
За хештегом #попакакуким можна переглянути безліч фотографій та відео від користувачів. Оля Полякова жартівливо прокоментувала слова пісні “Ноги, как у Кембел, попу как у Ким”. Королева Ночі сказала, що потрібні ноги як у Полякової, а попа як у Кім.


Нагадаємо, що Настя Каменських презентувала кліп 14 лютого, у День всіх закоханих. Таким чином співачка зробила подарунок підписникам. До того співачка натякала на нову відеороботу, викладаючи фото з оголеними сідницями у дзеркалі, підписуючи їх хештегом з назвою пісні.
Кліп викликав шалену кількість обговорень у соцмережах, багато користувачів розкритикували його, а є такі, кому композиція дуже припала до душі. Сама ж Каменських на коментарі не реагує і вважає, що їй вдалося донести публіці саме той посил, який вона хотіла.

Нещодавно NK подякувала на своїй сторінці у Інстаграмі режисеру MOZGI Production Леоніду Колосовському: “Я так рада, що пісню, яку я так сильно люблю, ти так круто візуалізував. Надзвичайно круто, коли режисер так відчуває артиста. Дякую тобі за це!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here