“Лед тронулся”: Полякова у новому кліпі зваблює фігуриста

0
465


Королева ночі стала на ковзани та спробувала спокусити олімпійського фігуриста Дмитра Дмитренка – і це все на очах її 7-річної доньки Аліси. Спеціально для візуалізації пісні «Лед тронулся» Оля Полякова пройшла крізь лід і полум’я у буквальному розумінні цього слова.
Що традиційно для творчості артистки, ролик переповнений неприхованого епатажу, гумору та власне славнозвісних струнких ніг. Автором відеороботи став іменитий режисер Алан Бадоєв, відомий своїми екстравагантними візуалізаціями.
Україна довго очікувала на прем’єру кліпу. І, нарешті, до дня Восьмого березня співачка залила його в мережу. Не минуло й години, як ролик зібрав понад 15 тисяч переглядів – і це лише на платформі Youtube. З огляду на численні коментарі в Instagram, прихильникам кліп сподобався. Ба більше – його охарактеризували неабияк стильним та комічним.

Упродовж шести хвилин часу Оля Полякова приміряла кілька образів. Спершу – відстороненої матусі, згодом – наполегливої спокусниці, умілої фігуристки і, на завершення, жінки, що ставить свою дитину понад усе. Не дивно, адже відеороботу співачка створила із присвятою дітям.
«Присвячено нашим дітям. Для яких ми – вершина світу», – Полякова розпочинає ролик із неабияк зворушливих слів. Варто зазначати, що про таку особливу присвяту артистка повідомляла ще кілька місяців тому, коли тільки займалась зйомками до фільму «Свінгери».
Окрім чемпіона світу із фігурного катання та власне Ольги Полякової, у кліпі з’явилась і її молодша донька Аліса. Не виключено, що саме 7-річна дівчинка стала ядром «материнського» у відеороботі. «Кліп присвячений дітям! Оскільки лише для них ми, незважаючи на всі наші помилки і поразки – найкращі, найважливіші. Лише для них ми справжні королі і королеви!», – коментує співачка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here