“LOVE IT ритм”: MONATIK презентував наймасштабніший кліп у своїй кар’єрі

0
300


Найпопулярніший український мультиартист Дмитро Монатік представив головний трек свого туру “Love It ритм” і вражаючу відеороботу до нього. З великою кількістю спецефектів, неймовірними образами та глибоким змістом – таким вийшов новий кліп артиста, який він назвав наймасштабнішим у його творчості на цей момент.
У відео розповідається історія довжиною у життя однієї людини. У незвичайних образах прихований секретний код, який команда Монатіка вклала у 5-хвилинну відеороботу. “Важливою метою було створити особливий стиль, такий потрібний нині настрій, додати легкості в щоденність і відчуття свята, але при цьому утримати зв’язок з потужним посилом треку,” – ділиться артист під відео.
За одну добу кліп набрав майже півмільйона переглядів. Його мастштаби дійсно вражають: відомо, що режисерська група розробила для нього 53 образи, над якими працювало 5 швачок і 3 асистенти, які використали понад 200 метрів тканини. Натхнення група шукала у шедеврах голлівудського кінематографу 50-х років: “Ті, що співають під дощем”, “Забавна мордашка” та інші.

Дмитро Монатік розповів, що цей кліп – історія його життя в Києві, починаючи з перших кроків і до сьогодні. “Я інколи себе дійсно відчував як інопланетянин (герой на перших секундах кліпу), який тільки переїхав до столиці. Занадто відрізнялася ця планета від мого звичного життя. І на цьому шляху чого тільки не бачив, що тільки не зустрічалося. І рожева мрія, і муза, і лінь,” – каже співак в інтерв’ю українському журналу “Viva”.
Одну з найцікавіших локацій кліпу, де Дмитро співає на крилі літака, він прокоментував так: “Літак (коли саме стоїш на крилі) – це момент, коли залишаєшся наодинці з собою і своїми мріями, думками, коли відриваєшся від реальності і пишеш, літаєш в хмарах, і прагнеш все вище. Це все про це. Коли ти опиняєшся всередині літака – це твоя перша маленька аудиторія людей, яка почула тебе і прийняла твої пісні”.

Прихильники мультиартиста неймовірно вражені яскравим відео: “Ну що сказати. Закінчила перегляд: на одному диханні. Образи і костюми – це окреме ваааай! Завжди! Смакую кожну секунду кліпу”, “Круто! Це наймасштабніший кліп! Чудова операторська та акторська робота. Начебто подивилася фільм, а не кліп”, “Команда Монатіка, ви просто супер, це шедевр!”. Нагадаємо, що першого червня співак представить свою нову концертну програму на НСК “Олімпійський”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here