MARUV на пуантах станцювала на пілоні у новому кліпі

0
794

Поки у Ізраїлі тривають останні приготування до грандіозного фіналу “Євробачення-2019”, переможниця українського Нацвідбору MARUV, яка не поїхала на конкурс з відомих причин, презентувала “гарячий” відеокліп на нову танцювальну пісню “Mon amour”.
Відео, як і попередні, не обійшлося без латексу, пікантних танців, пристрасних поцілунків та чудернацьких образів. MARUV у дуеті з ді-джеєм Mosimann створили композицію, яка точно стане хітом літа-2019.
У кліпі MARUV витанцьовує на пуантах на пілоні, демонструючи свій хист до танцю та артистичність. Зйомки відбулися у великому павільйоні, який своєю атмосферою, приглушеним світлом та будівельними лісами нагадує радше гараж, де розважається молодь.
Анна Корсун у кліпі з’явилась із значно коротшою зачіскою, вочевидь, після таких різких змін у творчому житті, які їй забезпечила участь у Нацвідборі, MARUV вирішила поекспериментувати з іміджем.

І хоч кліп стрімко набирає кількість переглядів на Youtube, більшості юзерів пісня та відео не дуже сподобались. У коментарях вони пишуть: “Чесно кажучи ну таке… трек прикольний, але ніякого вау ефекту немає. Циклічність треку говорить про чисто дискотечну спрямованість..”, “Бліденько. І пісня і кліп слабкі. Дебют був сильнішим”, “І це кліп? Ви жартуєте? Це тупо іміджеве відео, а не кліп”, Я б зараз написав як це круто, і бла-бла-бла, але НІ. Після кліпу “Bang” ось це крок назад. Пісня топова, відеоряд дешевий”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here