MARUV вийшла на московську сцену в неочікуваному дуеті

0
524

Навіть у час, коли, здавалось би, скандал із «Євробаченням» за участі української виконавиці MARUV не мине довіку – провокативна артистка продовжує гастролювати по російських містах. Як би до цього не ставились українці, ціль донести свою творчість для неї понад усе. Втім, хоча й на співочий конкурс Європи їй потрапити не вдалось – Європа подалась до неї.
Цього разу під час концерту MARUV відбулось ще більше несподіванок, аніж зазвичай. Окрім епатажних вбрань та провокативних танцювальних па, пліч-о-пліч із українською артисткою з’явилась і переможниця «Євробачення-2018», Нетта Барзілай. За іронією долі, одна із учасниць ризикованого дуету таки не доїхала до масштабного конкурсу, інша ж виборола там першість.


І поки прихильники MARUV продовжують роздумувати, яке би їхня улюблениця зайняла місце у рамках співочого конкурсу – сама ж співачка уже давно залишила цю прикру сторінку у своєму житті позаду та продовжила рухатись далі. У будь-якому разі, основної мети участі у «Євробаченні» вона таки досягнула, про неї заговорив весь світ, хоч і в скандальному порядку.
Як результат – неочікувані місця у ще більш неочікуваних дуетах. «Її пропозиція здалась нам ризикованою», – якось пояснив НСТУ відмову зірки від можливості представляти Україну на європейській сцені. Сьогодні ж складно заперечувати, що подібна принциповість пішла MARUV на користь. Щонайменше, про це свідчить її виступ із не менш епатажною Неттою Барзілай.

View this post on Instagram

It was hot hot hot night!

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Неочікуваний дует з’явився у рамках масштабного російського концерту Europa Plus LIVE, що пройшов на московському стадіоні «Лужники». Попри цілковито різні типажі, обоє зірок виглядали більш ніж гармонійно. Нетта вийшла на сцену у золотавому образі, MARUV – традиційно, у короткій сукенці, лише цього разу жовтого кольору. За «спільний репертуар» вони представили мікс своїх хітів. Хоча й на цьому неординарність шоу не вичерпалась.
Нетта Барзілай навіть наважилась повторити усім відомі руки, які MARUV завжди виконує під час треку «Siren Song». «Це була чудова ніч із неперевершеною Неттою. Ми зробили це, моя люба. Мені було дуже приємно виступати з тобою», – залишила зворушливий коментар MARUV під її спільною світлиною з Неттою, що розміщена на офіційній сторінці в Instagram.

Що цікаво, не так давно MARUV виходила і на українську сцену, столичну. Тоді, тобто у червні, співачка із гучністю відіграла концерт у Києві. Звісно, виступ не обійшовся без уже як фірмових елементів зірки: БДСМ-танців, рухів на пілонах та відвертих нарядів. На щастя, попри скандальність артистки, прикрих інцидентів не було.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here