MELOVIN заспівав про власні невдалі спроби знайти кохання

0
1229

Холодніше, ніж за вікном взимку, може бути лише у власній душі. А ще – у новому кліпі Меловіна на пісню «З тобою, зі мною, і годі». Полущена шпаклівка, побиті шибки та понівечені людські серця, що безперешкодно прагнуть чужого тепла.

Неабияк чуттєва лірична композиція зовсім «не про осінь, що за вікном». Вона – про внутрішній холод самого виконавця, творче відображення прикрих сторінок із його життя, «коли все навколо блідочорне». Тим не менш, Меловін наважився додати фарб. Він буквально таки додав кольору до облич персонажів кліпу. Вимушено зробив картинку яскравішою, ніж дійсність.
А, насправді, він замерзав від холоду серед Київського моря. У прямому і переносному значенні. Не лише метафорично у кліпі, але й під час знімального процесу. Разом з ним – цілий творчий колектив.

Без казусів теж не обійшлось. Згідно із сюжетом, артист падав. Але, замість яскравого кадру, Меловін потрощив одну із камер.
Духовну мерзлоту перенаправив у драматичний ролик іменитий український режисер Юрій Катинський. Своє черговою роботою митець спробував нагадати «про цінність тих людей, що поруч». Про те, що лише вони зможуть додати кольору навіть до найбільш похмурих днів.

Меловінатори, як називають себе найвідданіші прихильники виконавця, у захваті від його нової композиції. Дехто навіть відзначив, що наразі це краща робота музиканта. А поки, кліп до пісні «З тобою, зі мною, і годі» переглянуло більш ніж 87 тисяч користувачів Youtube – лише за два дні після прем’єри онлайн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here