MONATIK б’є рекорди “Imagine Dragons”

0
690

Компанія VIRUS Music і Concert.ua повідомили про рекордні продажі квитків на майбутній концерт-шоу співака MONATIK «Love it РИТМ».
За результатами підрахунків, шанувальники зірки українського шоу-бізу уже придбали більш ніж десять тисяч квитків. «Це наслідок сукупності декількох чинників: неймовірної популярності MONATIK, успіху його нових пісень, рекламної кампанії, націленої на різні сегменти аудиторії з відповідними їм повідомленнями, лояльної цінової політики», – зазначає Дмитро Чинь, маркетолог-директор Concert.ua.

Георафія продажів різна – як Україна, так і сусідні країни. Серед 50 населених пунктів, що уже долучились до майбутнього шоу, найбільша кількість глядачів приїде з Одеси і Дніпра. Що стосовно киян – показник продажів нещодавно перетнув 68%.
Організатори прогнозують, що така тенденція може привести до небувалих масштабів шоу. Та, навіть, за кількістю глядачів затьмарити епатажний виступ відомого американського гурту «Imagine Dragons», що відбувся раніше цього року – 31 серпня на головному стадіоні країни.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here