MONATIK і Надя Дорофєєва представили новий трек “Глубоко”

0
1227

Українські виконавці MONATIK та Надя Дорофєєва заспівали дуетом пісню “Глубоко”. Музиканти представили тизер на спільний кліп та опублікували пісню.
Надя Дорофєєва (група “Время и стекло”) розповіла, що ідея попрацювати над спільною піснею з’явилась під час зйомок шоу “Танці з зірками”, де вона брала участь, а Дмитро Монатік був у журі.
За її словами, Надя знала, що їхній дует – лише питання часу, а трек зацікавив її з перших секунд своєю загадковістю, сексуальністю та небезпечністю. За два дні на офіційному Youtube каналі групи “Время и стекло”, пісню прослухали майже 1 мільйон шанувальників.

Кліп вийде цього місяця. Його знімали на Блакитному узбережжі. Режисером кліпу стала Таня Муіньо, яка вже знімала кліпи для Монатіка (“Кружит”, “Выходной”), а також для Єви Бушміної, ROZHDEN и IOWA та інших.
Видання JetSetter оприлюднило фото, на яких Надя Дорофєєва та Монатік змінюють наряди біля моря – від вечірніх нарядів до піжам. Судячи з фото, зйомки пройшли дуже весело. Раніше, тизер до кліпу Глубоко зірки одночасно запостили на своїх сторінках в Instagram.
Фанати відзначили, що вже з нетерпінням чекають кліп і впевнені, що пісня Глибоко буде новим хітом. На сторінці у Наді Дорофєєвої тизер зібрав за 6 годин 192 тис. переглядів, а у MONATIK – 110 тисяч.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here