MONATIK новий кліп “То, от чего без ума”

0
713

Герої та лиходії, що чіпляє сюжет, небезпечні акробатичні трюки і платівка “Тріо Мареничів”: Monatik представив свій перший у 2018 році кліп. Приємного перегляду.

У кліпі на пісню “То, от чего без ума” Monatik вирішив повернути всім нам то саме захоплене почуття з дитинства, коли залишався тільки ти, телевізор і черговий бойовик із Брюсом Лі або Джекі Чаном. Режисером кліпу вже традиційно стала Таня Муіно.
Музична естетика кінця дев’яностих – початку двохтисячних в свіжому звучанні співака і батальні сцени вміло вибудувані берлінською командою постановників. Учасниками і постановниками сценічного бою стали справжні профі з Берліна, за плечима яких співпраця з Голлівудом.

“Кліп і пісня – данина музиці і естетиці, на якій ми росли і формували свій смак. Я щасливий, що нам вдалося відтворити атмосферу музичних шедеврів NERD, Disiz La Peste, James Brown, додати сучасного звучання і принести в неї щось своє”, – ділиться враженнями від роботи Monatik.
Справжні фанати творчості Діми Монатика знайдуть посилання до його попередніх робіт, любителів бойовиків теж чекають сюрпризи. Наприклад, сцена протистояння розгортається в магазині «Кунг-Лунг».
Так називався музичний альбом Джекі Чана (так він ще й співає), назву якого дали його друзі. Нас чекає атмосфера повного занурення. Діма продовжуй в тому дусі, музика надзвичайна, молодець.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here