Morphine Suffering опублікував новий кліп – Я не вірю

0
533

“Любі друзі, час настав! Представляємо до вашої уваги відео від Morphine Suffering на нашу нову пicню – Я Не Вірю”, – йдеться у дописі популярного метал-гурту у Facebook. І хоча сама композиція є новою, найуважніші фани вже неодноразово чули її протягом літа, адже “Морфіни” виконували її практично на всіх музичних фестивалях України.
За словами “Морфінів”, саме формат playtrough знаходить великий відгук від фанів. Часто музикантів просять написати табулатури і ноти до пісень, проте, ті заявляють що даний формат відео дозволяє не тільки почути але і побачити як грається та чи інша партія на всіх інструментах.

“Кожен новий сингл ми намагаємося супроводжувати відеороботою, для пісні “Я не вірю” ми вирішили вибрати саме формат playtrough. Щоб це не було простим та нудним відео зі студії, ми вселили рух і життя в це відео і, як нам здається, вийшло дуже навіть непогано. Подібне відео ми вже знімали на наш трек “Міленіум”. У даній роботі оператори постаралися на славу, світло, постановка і сюжет зробили це відео повноцінним кліпом”, – коментує гурт Morphine Suffering.
Трек “Я не вірю” вже доступний на всіх цифрових майданчиках. А цієї осені шанувальників Morphine Suffering чекає ще нова музика і нові відео!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here