“Мотоцикл та ніякої білизни”: Сєдакова шокувала новим кліпом

0
2146


Знатна екс-учасниця гурту «ВІА Гра» не покидає звички епатувати своїми пишними принадами. І цього разу кліп до нової пісні Анни Сєдакової не обійшовся без пікантних моментів. Жодних еротичних сцен, лише інтимні, зони. Вона ж мама, якщо конкретніше, так звучить назва до її нової музичної композиції, «ЯЖЕМАТЬ». Що ж, багатодітна матуся таки знайшла, чим ще вразити вибагливого глядача.
Розкішний лімузин, відверте вбрання та багато неону – популярний російський режисер Алан Бадоєв вкотре зумів прикути увагу громадськості до своєї «постійної клієнтки» Анни Сєдакової. Разом з тим, кліпмейкер застосував кілька особливих прийомів, аж надто ризикованих для кар’єри зіркової мами. Але назва композиції говорить більше, аніж будь-які інші пояснення.
https://www.instagram.com/p/BzIujhSArsK/?utm_source=ig_web_copy_link
Вона ж мама, і їй можна все. Хоч кататись голяка на мотоциклі, хоч «денсити до ранку». У будь-якому разі, візуалізація творчого задуму вийшла неабияк стильно, що годі й заперечувати. І не тільки провокативними кадрами шокував кліп. Черговою відеороботою співачка хотіла донести до шанувальників, що материнство – це аж ніяк не хрест на власному житті. А радше ще одна мотивація рухатись до своєї мети.
«ЯЖЕМАТЬ і мені на все наплювати! На чужі думки, комплекси, на косі погляди і засудження! Бути мамою не означає відмовитися від себе, не означає забити на себе! Бути мамою – це продовжувати жити це дивовижне, прекрасне життя із ще більшим захватом і примноженою у тисячі разів любов’ю!», – спробувала розставити основні акценти свого нового кліпу Сєдакова.

Варто зауважити, що уже як двічі заміжня співачка є мамою двох дітей, про що не соромиться заявляти на публіку. Зрештою, материнство ніколи не заважало екс-учасниці гурту «ВІА Гра» демонструвати себе без жодних упереджень. І зараз 36-річна знаменитість продовжує поширювати провокативні кадри та ролики, пояснюючи це тим, що вона цілковито вільна у своїх прагненнях.
Так чи інакше, хоча й без хейтерів не обходиться, поціновувачів подібного стилю життя зірки більш ніж вдосталь, про що свідчать промовисті коментарі на офіційній сторінці артистки в Instagram. Разом з тим, скандальність тільки додає до особистості Анни Сєдакової популярності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here