“MOZGI” випустили новий трешовий кліп на пісню “Digitalization”

0
312


Український гурт “MOZGI” з кожним роком випускає все більш і більш ектраваганті кліпи на свої треки, які дуже швидко стають хітами. Співаки представили нову відеороботу на пісню “Digitalization” у стилі техно, кантрі та електронік-рок.
Зйомки відбувались у Києві, режисував Олексій Мухаренко. У пісні відсвідковується такий собі “стьоб” з Віталія Кличка, який на економічному форумі у Давосі не зміг нормально вимовити англійське слово “digitalization”.
Ця відеоробота “MOZGI” мало чим подібна на попередні. Тут ви не побачите дівчат у купальниках, вечірок і басейнів. Музиканти зняли кліп у стилі “The Prodigy”, таким чином вшанувавши соліста Кіта Флінта, який нещодавно пішов з життя. Дійство відбується вночі на одному з закинутих заводів, а у кінці Потап і дядя Вадя  з’являються у образі ковбоїв, які виконують тематичну пісню у стилі кантрі у американському барі.

На Youtube кліп переглянуло вже майже 100 000 користувачів. Юзерам сподобався стиль і такі неочікувані зміни: “Щось є від Рrodigy! І це круто! Як завжди ви молодці”, “Класно зробили переходи стилів, бо вийшло як один!”, “Якби не знав, подумав би, що це The Prodigy”, “Круто, беріть Віталіка в команду у ролі музи”, “Безумовно, дуже сподобалось”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here