“Мурашки по шкірі”: Олег Винник заінтригував мережу тизером до кліпу “Роксолана”

0
793


Улюбленець українських жінок Олег Винник “сколихнув” інтернет-простори тизером до майбутньої відеороботи на пісню “Роксолана”. У зйомках кліпу взяли участь відомі актриси театру та кіно Ада Роговцева, Ольга Сумська, Віра Кобзар та інші відомі актори. Прем’єра відбудеться вже за 3 дні, 28 лютого, тому шанувальники зірки з нетерпінням очікують на новий кліп, пишучи про це у коментарях у соціальних мережах.
Драматична композиція “Роксолана” присвячена нелегким долям українських дівчат та жінок за кордоном, куди вони часто їздять, щоб покращити своє життя або ж заробити кошти для своїх сімей. Олег Винник написав пісню ще у 2005, однак тільки цього року у День закоханих вирішив її презентувати. Він довго працював над оранжуванням, щоб передати історію в усіх її фарбах та з усіма деталями. Судячи з тизеру, не залишається сумнівів, що кліп вразить своєю чуттєвістю та глибоким сенсом.

Шанувальники поп-зірки відзначили, що кліп більше нагадуватиме радше кадри з фільму, адже усім відома історія про українську дівчину Анастасію Лісовську, яка потрапила до Туреччини у палац султана Сулеймана. Підписники діляться, що від побаченого у них “пробіглись мурашки по шкірі”: “Дякуємо за Роксолану. В рядках пісні моє життя”, “Очі… що ж роблять ці очі?”, “Мурахи по шкірі! Відчуваю це буде черговий шедевр!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here