Надя Дорофеєва заінтригувала тизером до нового кліпу

0
470


Український гурт “Время и Стекло” вже упродовж декількох років перебуває на пікові своєї популярності. Їхній кліп на пісню “Имя 505”, що вийшов на Youtube ще у 2015 році, вже давно перетнув позначку у 200 мільйонів переглядів. Надя Дорофеєва і Позитив, вочевидь, приготували нову “відеобомбу” для своїх фанів, адже гурт презентував перший тизер до нового кліпу.
Вже зовсім скоро відбудеться прем’єра ролика на їхню “свіжу” пісню під назвою “VISLOVO”. Тизер з’явився на Youtube і вже стрімко набирає перегляди. Судячи з відео, на нас чекає абсолютний екшн з кислотними кольорами та неординарними танцями й акторами.
“Ми знаємо, як довго ви чекали. Зовсім скоро прем’єра пісні VISLOVO,” – пише красуня DODO у своєму Інстаграмі. Як відомо, композицію гурт ще з минулого року виконує на своїх концертах, і уже невдовзі представить довгоочікуваний кліп.

Фани вже у трепетному передчутті прем’єри: “Відчуваю, що буде бомба”, “Щось мені підказує, що коли вийде пісня, то вона стане хітом”, “Я чекаю на реліз цього треку вже декілька місяців”, “Режим Хатіко активовано”, “Господи, нарешті дочекалися”, “Та що ви творите? Як дожити до цього моменту?”, “Круто!”.
5 жовтня “Время и Стекло” дасть грандіозний концерт у Палаці спорту, що має однойменну назву з піснею. На шанувальників гурту, вочевидь, чекає яскраве шоу з улюбленими артистами, буде аншлаг, судячи з того, що на своїх концертах в українських містах вони збирають повні зали.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here