Нарешті “Друга ріка” випустила новий альбом

0
593

Гурт “Друга ріка” презентував свій сьомий студійний альбом під назвою “Піраміда”, сама робота зайняла досить довгий час, понад рік. За час існування гурту музиканти провели багато експериментів, які без сумніву дали зернину для створення нового альбому.
До “Піраміди” входять дев’ять оригінальних треків, які в сукупності складають лінію з досконалим сюжетом. Тобто збірка, яка розкриває світ та його сприйняття, теперішньою зрілою людиною.

“Незважаючи на те, що тема втрати і страху не на останньому місці, альбом, на мою думку, звучить як антиутопія. Він переповнений любов’ю, сексом та життям” – як воно є – розповідає лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин
Поки тривала робота над новим альбомом, за цей час були створені інші сингли такі, як: “Монстр”, “Ангел” та “Ти є я”. У новому релізі, лідер гурту втілює свою мрію. У двох піснях “Секрет” та “Доки я не пішов”, можна почути звучання духовних інструментів, таких як: труба, валторна і тромбон.

“Ми таки збудували свою “Піраміду”, до якої йшли все своє життя. І ми вдячні Богу за всі Його уроки, що дарував нам дорогою до цієї вершини. Цей альбом, ця “Піраміда” – є те, ким ми хотіли бути все своє життя”, – додає Валерій.
Цікаво те, що нову платівку група вперше зіграє 31 грудня у Лондоні. А згодом, наприкінці зими “Друга Ріка” поїде у тур по Україні, який розпочнеться у місті Лева, та завершиться масштабним концертом у Києві навесні наступного року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here