Настя Каменьких постала в новому образі

0
4286


Настя Каменьких, під псевдонімом NK, продовжує свою сольну кар’єру і нещодавно на її каналі в YouTube з’явився кліп на пісню “LOMALA”.
Він помітно контрастує з тим іспаномовним хітом, який співачка продемонструвала раніше, та й сама NK постала в кліпі в декількох цікавих образах, один з яких найбільше сподобався фанатам.

Світловолоса Настя отримала чимало компліментів та позитивних коментарів: “Світлий колір волосся просто бомба)) тобі дуже личить”, “прикид класний”, “Тобі підходить бути зі світлим волоссям”.
Щоправда, стиль же самого відео, навіть, радше, танцю схожий на той, що притаманний співачці Sia – такі ж чудернацькі рухи та образи.

Загалом, багатьом людям сподобались і кліп, і пісня, та чимало людей висловились негативно: “Не треба було знімати кліп. Не твій стиль, більше Монатика. Та й плюс, кліп до пісні абсолютно ніяк не прив’язаний. Дивишся ніби на зграю наркоманів. І чому він 16+?”, “NK що з тобою? Хто робив такий сценарій до кліпу!”, “Після бомбезного кліпу Дай мне це відео просто ніяке. Взагалі не красить такий формат. Це не Дорофєєва не Монатік , а це якраз їх стиль”, “Скотилася !!! Пісня і кліп ні про що”, “Що за мода така на купу безликих людей і дьорганняі замість танців. Така ж дурня в кліпі на пісню Дай мені. Я так чекала прем’єру – а тут кошмар. Мені не подобається. Чесно, я розчарована кліпом, але пісню продовжую слухати, пісня подобається”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here