Наталка Карпа здивувала новим та сучасним кліпом на пісню – “Ти мій тип”

0
890

Співачка в новому образі прокаталася в патрульному автомобілі і станцювала з 120 курсантами Національної поліції України.
“Поліція в Україні працює всього 2 роки. І, як зазвичай знаходяться люди, які мають нарікання до роботи органів виконавчої влади. Але я все більше чую позитивних відгуків, та й сама вже склала свою думку. Статистика вказує на те, що зараз довіра до поліції набагато більше, ніж було раніше. Тому мені захотілося підтримати роботу людей, які захищають і оберігають нас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.” – прокоментувала Наталка.

Новим кліпом Наталка Карпа хотіла привернути увагу до питання гендерної рівності. За статистикою за 2017 рік, в українській поліції служить 22% представниць прекрасної статі.
“Я на власні очі побачила, що жінки нарівні з чоловіками проходять підготовку, ночують в казармах, отримують і мають при собі табельну зброю тощо. Тому тут жінки несуть на собі таку ж відповідальність, несуть свою службу і це також викликає велику повагу. Тому що в наших головах вже склався стереотип, що подібні служби саме для чоловіків.” – поділилася співачка.

Виявляється, флешмоб готували близько 3-х днів, а брали участь в ньому справжні курсанти, а не професійні танцюристи. За словами співачки, це наймасштабніший з її кліпів.
Нагадаємо, що пісня “Ти мій тип” увійшла в новий альбом “Сонцезалежна”. На даний момент співачка готує концерт-презентацію альбому, який планується на осінь цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here