Неймовірний альбом гурту The ВЙО – Зелений

0
991

Гурт за довгий час існування багато експериментував зі звуком та різноманітними стилями. Проте, альбом “Зелений” вирішили зробити в дусі електронного реггі. Також в альбомі присутні народні пісні “Вертай Дівче” (Василія Попадука).

Пісню “Коляда” хлопці виконали з чудовою жіночою групою “Врода”, а відома пісня “Ганджа”, яка від самого початку стала візитною карточкою “ВЙО”, записана по-новому та цікаво сформована. Варто наголосити, що до альбому також увійшли популярні хіти – “Кращий” та “Радію Я”.

“Ідея записати альбом у стилі регі з’явилася під час нашої поїздки на іспанський фестиваль Rototom Sunsplash 2016 року. Цей фестиваль повернув мені віру в силу музики регі, яка жива і має дуже багато поклонників у всьому світі. У моєму особистому хіт-параді” Зелений “альбом уже стоїть на першому місці. Сподіваюсь, слухачам він також сподобається”, – поділився лідер “The ВЙО” Мирослав Кувалдін.

Новий «Зелений» альбом, який Мирослав Кувалдін вже встиг назвати своїм улюбленим релізом “The ВЙО”. Альбом можна прослухати вище. Також чекаємо на презентацію нової платівки наживо (17 лютого 2017 року у столичному клубі Atlas).
А коли весняне сонце освітить землю, гурт вирушать у всеукраїнський «Зелений» тур. Бажаємо завжди бути веселими та творчими, не переставати отримувати задоволення від музики та ділитися нею. Хлопці, спасибі що ви є.
Варто нагадати, що Відбір на Євробачення 2018 в Україні стартує 10 лютого. Крім інших боротися за право представляти країну на міжнародному пісенному конкурсі в Португалії буде одна з найбільш досвідчених і відомих українських груп – The ВЙО. За результатами жеребкування у першому півфіналі колектив вийде на сцену під номером п’ять.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here