“Ніяких рамок”: TANA опублікувала новий кліп разом з Kyivstoner

0
245

TANA — міжнародний гурт з українським корінням, музика якого це мікс зі стилів: future bass, electronic chillout, downtempo. Проект TANA почав своє існування 1 лютого 2017 року, підготовка до його реалізації становила близько року і включала в себе: пошук однодумців в команду, створення музичного альбому, зйомки відеокліпів, а також повну підготовчу роботу до його презентації. Нове ім’я на українській електронній сцені відразу ж потрапило в поле зору багатьох слухачів, а також зайняло провідні позиції в музичних чартах Європи.
Нещодавно, TANA презентувала свій новий відеокліп на сингл I don’t care. В провокаційному ролику, окрім пікантних кадрів з артисткою, яка купається в обіймах
напівоголених хлопців, з’являються навіть і лесбійські сцени. Також в кліпі можна побачити і не менш скандального блогера під псевдонімом Kyivstoner, EX участника групи «Гриби».

Режисером провокаційного відео стала Анна Волкова, відкривши життя з іншої
сторони сучасного нинішнього покоління. «Це було … гаряче! Ми молодці, нам це подобається, і нас не хвилює – «I don’t care & I love it». Стиль? Драйв? Кохання? Ми вибираємо все і відразу!», – написала співачка на своїй сторінці в Instagram.
«Я обрала цю назву, тому що у кожної людини відбувається момент коли вона переживає почуття зламаності. Такий період був у моєму житті рік тому, і з тих пір я почала писати пісні про своє життя. Я вирішила створити проект TANA для того, щоб ризикнути відкрити всю себе, тоді я розуміла, що мені є, що сказати людям, є те чим хотілося б поділитися… Для мене це було важливо, адже думки які були всередині мене виринули на зовні і мені вдалося направити їх у музику.» – ділиться артистка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here