NK презентувала новий стильний кліп на україномовну пісню “Обіцяю”

0
594


Колишня учасниця дуету “Потап и Настя Каменских” впевнено завойовує Youtube-простори. Співачка презентувала вже третій кліп всього за три місяці. Цього разу NK заспівала про вічне та щире кохання, доповнивши глибокий сенс композиції надзвичайно стильним відеокліпом.
За словами зірки, пісню “Обіцяю” вона присвятила своєму коханому. Однак, його ім’я досі залишається у секреті. У кліпі 31-річна Каменських постає у образах жінок з картин відомих у всьому світі художників. Творці зображали своїх муз та коханих, аби увіковічнити своє почуття. Так само зробила це й Настя, але за допомогою музики.
Каменських у відео з’являється у образі Мони Лізи Леонардо да Вінчі, Олімпії з картини Едуарда Мане, уособлює дівчину з перловою сережкою Яна Вермеєра, приміряє образи Леді Ліліт Данте Габріеля Россетті, богині веселощів і радості Венеру з картини “Весна” Боттічеллі. У відеороботі також можна помітити посилання до живопису Ван Гога і його знамениті “Соняшники”, а також головний фрагмент з фрески “Створення Адама”, написаної великим художником епохи Відродження Мікеланджело.

Відеокліп вийшов доволі ніжним та стильним, адже зараз стало модним апелювати до вічних мистецьких творів. Ми побачили Настю Каменських у образі богині, яка є сексуальною від природи, не підтверджуючи це спокусливими танцями та відвертими вбраннями.
Юзери не могли не оцінити таку новинку від зірки українскої поп-музики: “Контрастно порівняно з “Попа как у Ким”. Пісня красива і кліп ніжний, а слова в кінці зачіпають  найглибші почуття”, “Дуже гарний кліп, естетичне задоволення”, “Просто надзвичайне відео. В такому стилі ні у кого з артистів не було кліпу! Пісня просто заїла в голові, а картинки з відео так і миготять перед очима! Цікава, гідна робота”, “Аж мурашки по шкірі. Молодець!”, “Дуже ніжно і чуттєво. За українську мову великий плюс”.


Завершення відео нагадало шанувальникам весільну клятву нареченої. Можливо, нам дійсно скоро слід чекати на прекрасні новини від співачки про весілля, якщо вона вирішила вже приміряти цей образ? Також фани подейкують, що у пісні Настя ніби-то звертається до свого продюсера Потапа, з яким їй давно приписують романтичні стосунки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here