“Нова бомба!”: кліп Винника підкорює Youtube

0
525


Улюбленець українських жінок по-справжньому вміє інтригувати. Перед виходом нового кліпу співак вміло “підігрівав” свою аудиторію у Інстаграмі, і нарешті, на думку фанів, презентував “нову бомбу” – гумористичне відео з елементами вестерну на пісню “Пчела Майя”. На онлайн-платформі Youtube результат творчості Винника переглянуло вже 215 тисяч юзерів.
“Хотілось подарувати вам трохи гумору, яскравих емоцій та вражень,” – зазначив 45-річний співак у мережі. У новому відео він постає у загадковому образі Зорро, підтанцьовує балету, показує свій артистизм та харизму, граючи на гітарі. Режисер Олена Вінярська вирішила зміксувати у кліпі три відомі екранні історії: “Один вдома”, “Desperado”, “Маска Зорро”. Вийшло доволі цікаво та весело. Бджілку Майю у відео зіграла Дар’я Рибка, донька відомого українського футболіста Олександра Рибки.

Фани захоплені таким цікавим експериментом артиста: “Прекрасна Бджола Майя і Ви, Олег, як завжди чарівні! Дякую за теплий весняний кліп”, “Це нестандартно, нетипово, незвично, але зроблено на вищому рівні і з максимальною іронією. Браво”, “Позитивна і весела пісня, якій повністю відповідає відео. Робота відмінна, образ яскравий! Все дуже сподобалося”, “Круто! А по іншому і не могло бути! Ти працюєш, як бджола, ось і пісні такі! Найкращий чоловік у всесвіті!”, “Кліп бомбастичний! Просто дивовижний!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here