Новорічний концерт Руслани без шкоди довкіллю

0
602

Свій новорічний концерт Руслана вирішила зробити на чистій енргії із сонячний батарей. Руслана, українська співачка, відома своїми поглядами за збереження навколишнього середовища та переходу на чисту енрегію. Сонячні батареї були заряджені на Бесарабських полях.
Нічний клуб ”Ізмаїл” спеціально обладнали, щоб довести, що можна використовувати альтернативну енергію і не шкодити довкіллю. Так батареї пропрацювали аж до четвертої ранку.

На концерті музика Руслани була запальна та натхненна, кожен міг відчути енергію. Крім цього співачка виконала кілька нових пісень і звісно свої хіти. Стало відомо, що співачка виступала із температурою, адже на католецьке Різдво простудилась. Це не завадило їй виступи і потішити всіх свої фанатів.
Для виступу було відзнято відеоролик, що розповідає про необхідність викроистання альтернативної енергії. Зйомки проводились за дуже холодної погоди, а у кадрі співачка одягнена у легки одяг. Тим не менше, на концерт прийшло багато шанувальників, серед них був і відомий спеціаліст в енергетиці Ханс-Джозеф Фелл.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here