Новий хіт “Время и Стекло” потрапив до ТОПів прослуховувань

0
343

Ні для кого не секрет, що уже не перший рік творчість культового для українців гурту сягає приголомшливих успіхів. Чи не кожен трек перетворюється на хіт сезону, жодна відеоробота не проходить повз увагу широкого загалу, і мовиться не тільки про шанувальників.
Відтак, нова музична композиція іменитого дуету Дорофеєвої і Позитива теж не залишилась без свого глядача. Не минуло й кількох днів, як хітовий трек «Дим» зайняв другу позицію у ТОПах прослуховувань. Що цікаво, це тільки початок. Так чи інакше, зміна стилю виконання та україномовність таки пішла на користь гурту. Хайпанути вдалось.


Як результат, лише за тиждень нова музична композиція від «Время и Стекло» зібрала майже три мільйони переглядів. Очевидно, що далі показники сягнуть вражаючих чисел. А поки, виконавці не припиняють ділитись своїми приголомшливими успіхами на власних офіційних сторінках в Instagram. Дорофеєва ж другий день поспіль ділиться фактом того, що «Дим» на другій позиції за популярністю.
Варто зазначити, що вперше на публіці дует виконав свій новий україномовний трек безпосередньо на церемонії нагородження премії YUNA-2019. Тоді ж іменита солістка оприлюднила перший кадр із бекстейджу зйомок кліпу, що буквально таки сколихнув мережу.


А вразив шанувальників навіть не екстравагантний образ, оскільки одразу впав ввічі вельми нецензурний жест. Звичайно, не обійшлось без тих, що нагадали, себто «дивляться діти». Так чи інакше, для творчої кар’єри дуету перша україномовна пісня виявилась справжнім проривом. Не зважаючи на «диванних критикантів», хіт таки припав до вподоби публіці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here