Новий кліп Монатіка зібрав понад п’ять мільйонів переглядів

0
367


Невтомний хітмейкер не припиняє вражати шанувальників новими музичними роботами. Монатік знається на своїй справі та впевнено демонструє власну творчість глядачу. Яскраво, глибоко та «вітамінно» – хтось звинувачує артиста в одноманітності, хтось розцінює це за витримку стилю. У будь-разі, музикант не припиняє невтомо набирати приголомшливі показники переглядів у мережі.
Цього разу українці прикули увагу до «свіжого» треку Монатіка із драйвовою назвою «LOVE IT ритм». Артист презентував його на офіційному Youtube-каналі не так давно, лише тиждень тому. Втім, за лічені дні ролик встигли переглянути понад п’ять мільйонів прихильників. «Наспівую щодня», «Хвиля позитиву», «Бомба» – юзери не шкодують незайвих компліментів.


Що стосовно власне відеороботи, загальна картинка вийшла, як завжди, гармонійною та яскравою. Звісно, кліп буквально таки перенасичений танцями і синхронами, що характерно для творчості Монатіка. А ще – артист взявся за певні «нововведення». Якщо конкретніше, хітмейкер спробував додати до свого ролику кілька кадрів зі спецефектами.
На подібне рішення шанувальники реагують по-різному. Марна спроба чи крок до чогось більшого, час покаже. Так чи інакше, Монатік не звик зупинятись на досягнутому. Покататись «верхи» на літаку чи станцювати у буквальному розумінні пекельний танець – уже у списку «виконаного», з категорії спецефектів.

«Крім естетичного задоволення і масштабу, від якого протягом 5 хвилин захоплює дух, можна простежити секретний код від команди артиста. Важливою метою було створити стиль, який одразу запам’ятовується, а також потрібний настрій, легкість і відчуття свята, але при цьому утримати зв’язок з потужним посилом треку», – ще раніше прокоментували новий кліп представники команди Монатіка.
Нагадаємо, ролик до нової пісні Монатіка «LOVE IT ритм» зрежисувала Таня Муінне. Кліп залили у мережу тиждень тому – 18-го квітня. Що цікаво, лише за добу після прем’єри відеороботу переглянуло понад півмільйона користувачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here