Новий кліп NK зібрав 2 млн переглядів на YouTube за 4 дні

0
362


Не минуло й тижня, як NK презентувала нову відеороботу на україномовну пісню «Обіцяю», як ролик вже переглянуло 2 мільйони користувачів. Кліп наразі у топах YouTube, він отримав чимало лайків та схвальних відгуків від користувачів з усього світу. Здається, сольна кар‘єра Насті Каменських принесла їй омріяне визнання не лише в Україні, а й за кордоном. 
У відео NK перевтілилась у жінок з картин всесвітньо відомих художників різних епох: Мону Лізу, Фріду Кало, Олімпію, дівчину з перловою сережкою, Леді Ліліт, богиню Венеру. Настя заспівала про вічне кохання, як і художники писали картини дамам свого серця. Не зважаючи на те, що у кліпі немає еротичних чи пікантних сцен, відео дуже сподобалось аудиторії, адже усе продумано до деталей та зі смаком. Такою природною та ніжною Настю Каменських ми ще не бачили. 

Кому присвячені слова романтичної композиції – невідомо, однак, ймовірно, у Насті є коханий чоловік, ім‘я якого вона розголошувати не хоче. Не виключено, що це її продюсер Потап, адже фани давно приписують їм не лише робочі стосунки. 
А тим часом прихильники продовжують хвалити нове відео від своєї улюблениці на YouTube: «Настя – українська Мона Ліза! Дуже красивий і ніжний кліп!», «Таке відчуття як після нереального повнометражного фільму! Дуже круто!», «Ось вона – справжня жіночність та сексуальність», «Боже, як це гарно… до сліз! Настя і команда молодці!», «Ще один україномовний шедевр. Ви вражаєте. Нарешті української якісної музики стає більше!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here