Новий кліп Юліка “Та яку люблю” набирає обертів

0
967


Не промайнуло і тижня,  як дебютна робота “Та яка люблю” Julika перетнула позначку у 80 тисяч переглядів на YouTube! Сотні перерепостів, згадки у сторіс та меседжі із словами подяки – саме таким є перший фідбек на цей трек!
Неабияк позитивно відгукуються про роботу ікористувачі YouTube , користувачка Анастасія Андрійчук прокоментувала:
“Справді дуже класна пісня, засідає в голові, можна співати вічно! Дуже гарний голос..»
“То просто рвань!  Тепер на цілий день в голові засіла пісня,ти дуже класно співаєш. Реально.  Молодець! Чекаємо від тебе ще нових пісень”,  –  зазначила користувачка YouTube Borisko17.

За словами самого Julika результат перевищив його очікування , артист додав, що завершує працю над другим синглом та навіть анонсував дату майбутнього релізу.  Саме 14 лютого у День усіх закоханих арист презентує ще одну ліричну пісню!
« Я не міг подумати, що буде аж такий ажіотаж! Враховуючи те, що це деб’ютна пісня і люди лише вперше почули мій голос – результат дуже тішить. Також скажу ,  дуже здивувався коли в перший день прем’ єри знайомий-музикант надіслав мінусовку моєї пісні, було приємно та дуже неочікувано! Трек «Та яку люблю поширився колами весільних музикантів», – сказав Julik.
Також варто додати і перший відгук про трек, людини, яка надихнула Julika на початок сольної кар’єри :
«Вперше що спадає на думку, це приємне здивування –  потім з’являються мурашки, адже твій чоловік написав вперше пісню і ще й таку чудову! В ці рядки вкладено дуже багато емоцій та почуттів,  за всі 11 років разом  і це немало! Сміх і сльози – емоції неможливо передати словами,  це десь в середині в самому сердечку. Все те,  що я відчуваю вдома, поряд з цією людиною, тепер я чую і в пісні» , – зазначила муза треку «Та яку люблю» Катерина Гук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here