Новий космічний трек від “королеви” Полякової

0
2121


У репертуарі чи не найепатажнішої української співачки поповнення. Нарешті, Ольга Полякова презентувала свій новий трек у мережі Youtube. «Звонила», – такою стала назва композиції, що спричинила неабиякий фурор трохи раніше, ще на іменитому концерті артистки.
Про шоу-програму «Королева ночі» чули усі, але про хіти, що виникли безпосередньо на сцені поки знає не кожен. Тим не менш, уже деякі пісні з’явились у мережі.

Перша композиція отримала прямолінійну назву «Коханка». Традиційно, Полякова зачепила тему «кохання на стороні» із ракурсу нелегкої жіночої долі. Друга ж пісня, що лише набирає популярності серед користувачів, розповіла про сильну жінку, що боїться показати свої почуття. І розуміє, що у цьому не завжди є сенс. Відтак, «дводенний» трек наразі зібрав понад п’ятдесят тисяч переглядів. Точніше – прослуховувань.

Традиційно, до аудіоформату співачка додала анімаційний колаж із своїх світлин. А ще – «космічне» тло та дуже багато сяйва. Що ж, усе вийшло доволі таки сюрреалістично. Навіть, божевільно – що і властиво Поляковій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here