Новинка від гурту Антитіла – “TDME”

0
858

Із студії – в крижане море: “Антитіла” зняли свій найекстремальніший кліп на пісню “TDME”, який за форматом більш схожий на короткометражний фільм. Головну роль зіграв чемпіон світу та гордість України Олег Лісогор.

Зйомки кліпу на новий трек “TDME” гурту “Антитіла” пройшли в суворих умовах і в холодній воді. За словами режисера Радіслава Лукіна, який до цього знімав короткометражний фільм «У Чорнобилі», це були найекстремальніші зйомки в його житті!
За сюжетом, герой кліпу, радянський океанолог Слава Курилов кидається у воду з борту круїзного лайнера і за три дні долає сто кілометрів уплав, щоб втекти з тоталітарного радянського режиму. Заради зйомок група викупалася у холодному морі при температурі + 5С разом з багаторазовим чемпіоном світу, відомим українським плавцем Олегом Лісогором. Саме він грає у відео Славу Курилова.
Режисер розповідає, що дана робота, скоріше, не кліп, а короткометражний фільм про людський подвиг і силу волі. Відео на пісню “TDME” знімали в Одесі на морі, на судноремонтному заводі в Іллічівську, куди просто так з вулиці не потрапити, у готелях і на кораблях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here