Оголена Тіна Кароль відзнялась у новому кліпі

0
716

Відома українська співачка та незмінний тренер «Голосу країни» презентувала новий кліп на пісню «Сила висоти». За кілька днів назбиралось більш ніж 120 тисяч переглядів. Користувачі активно заходять на офіційний Youtube-канал знаменитості не лише надихнутись чуттєвістю треку. Тіна Кароль у черговій відеороботі вирішила вразити шанувальників оголеним тілом.

У кліпі співачка позує у кількох образах, однак наскрізною складовою усього ролику є вода. Спершу зірка демонструє своє тіло та здійснює невимушені акробатичні елементи у тілесному боді. А згодом кадри стають пікантнішими – Кароль виринає із води повністю оголена, ледь прикривши пікантні зони. Попри відвертість поставлених сцен, інтимних зон видно не було – співачка усе інтригуюче приховала від об’єктивів камер.
Тим не менш, облягаюче боді вдало підкреслило усі вигини та форми знаменитості. Окремими епізодами у кліпі з’являлися оголені ноги, стегна, живіт, але без найменших натяків на пошлість. У певних кадрах проминали також елементи чоловічого торсу, що лише підвищувало еротичну напругу відеороботи.

Автором тексту і музики до треку «Сила висоти» став Єгор Солодовніков, зрежисував стрічку Хіндрек Маасік. Сама зірка пояснює, що «Сила висоти» – «про відданість жінки своєму чоловіку, що покірно його оберігає».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here