Олег Винник показав фанам, як гастролював Європою

0
454


Вільнюс, Прага, Берлін, Гамбург – ці і не тільки міста підкорював незмінний улюбленець української публіки 45-річний Олег Винник у своєму нещодавньому європейському турі. На своїй Youtube-сторінці виконавець поділився 15-хвилинним відеороликом з бекстейджу своїх душевних закордонних гастролей.
Співак починав свою кар’єру у Німеччині, тому ця країна сьогодні особливо близька йому по духу. Перед концертом у Берліні Олег вирушив на пошуки морозива, адже, за його словами, “такого морозива навіть немає в Італії”. Винник провів своїй команді невеличку екскурсію німецькими містами, розповідаючи їхню історію.

Як виявилось, аншлаги на концертах Олега Винника збираються не лише на Батьківщині. Німеччина не стала винятком, українці, що приживають там, навіть завітали у вишиванках на концерт народного улюбленця. Винник зізнався, що у Гамбурзі зустрів людей, яких не бачив упродовж 20 років і яким дуже вдячний.
Європейська публіка, як виявилось, теж знає пісні української зірки напам’ять, що приємно дивує. Винник, в свою чергу, вразив своїм ідеальним знанням німецької мови, хоч і не проживає там тривалий часовий період.

Тим часом фани у коментарях у відвертому захопленні щодо популярності свого фаворита по усьому світу: “Дуже рада за Вас, Олег, і за вашу команду. Євротур – це чудово”, “Олег, ви неперевершений”, “Дякую за вашу творчість, вона ідеальна”, “Олег, приймайте найщиріші вітання з першим Вашим феєричним, грандіозним, бомбастичним Євротуром!”, “Пишаємося нашою зіркою”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here