Оля Полякова зізналась, кому присвятить свій новий кліп

0
598


Королева не тільки ночі, але й неприхованого епатажу готується до презентації свого кліпу до пісні «Лед тронулся», що не так давно сколихнула мережу у форматі аудіо.
Не обділена почуттям гумору артистка не зраджує власному музичному стилю. Текст треку буквально таки врізається у пам’ять одразу після першого прослуховування. Втім, що традиційно, під шарами комічного Полякова вкотре спробувала приховати нагальні проблеми суспільства.

View this post on Instagram

Клип "Лед тронулся" будет посвящен … детям! Часто в погоне за успехом и признанием мы забываем о тех, ради кого мы живём и работаем – о наших детях. Мы стремимся занять высокое положение в обществе, в профессии, а уделить немного внимания ребенку нам иногда некогда. А ведь только для них мы, несмотря на все наши ошибки и поражения, самые лучшие, самые важные, самые главные люди, только для них настоящие короли и королевы! #оляполякова #ледтронулся #скоро

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


На цей раз, співачка вирішила привернути увагу громадськості до дітей. Про мотиви очікуваного кліпу артистка заявила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Жодних конкретних дат чи деталей зйомок. Лише коротке та душевне звернення до тих, кому вже довелось відчути себе у ролі батьків.

«Кліп вийде із присвятою дітям! Часто у гонитві за успіхом і визнанням ми забуваємо про тих, заради кого ми живемо і працюємо – про наших дітей. Ми прагнемо зайняти високе положення в суспільстві, у професії, а приділити трохи уваги дитині нам завжди ніколи», – звабливе фото у мережі Полякова підписала одкровенням, яке пережила на власному досвіді.
А також, артистка додала: «Але ж ми для них найкращі, найважливіші, найголовніші люди, не зважаючи на всі наші помилки та поразки. Тільки для них ми справжні королі і королеви!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here