Новий кліп від Курган & AGREGAT – Пострижись як в прошлий раз 18+

0
2623

Курган і Агрегат – група, яка абсолютно не вписується ні в першу, ні в другу категорію. Вони зараз зависли десь “між” і роблять часом зовсім геніальні речі. Група починалася, ймовірно, як локальна жарт, потім перетворилася в інтернет-мем. А поки всі сміялися, все вийшло далеко за грань короткочасного жарту.
Курган і Агрегат тихо і непомітно виросли в щось набагато більш серйозне. Можливо, вони самі ще не до кінця усвідомлюють свій потенціал. Але, нам здається, це найбільш автентична українська хіп-хоп група за останні роки. Приклад цьому, їхній новий кліп “Пострижись як в прошлий раз”, який за кілька годин набрав більше 15 тисяч переглядів.

Курган і Агрегат настільки винахідливо та дотепно працюють з своєю сільською естетикою, що у них в репертуарі практично немає чогось не кайфового.
Але кліп “Пострижись як в прошлий раз” – це ще один крок вперед. У ньому формально все “смішно” естетичні прийомчики зберігаються. Якщо розбирати текст, то важко зрозуміти суть пісні, проте вона гармонійно збудована, а сам кліп змонтований дуже потужно та загадково.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here