Кліп NK “Peligroso” зібрав понад 3 млн переглядів за тиждень

0
395


Новий відеокліп 31-річної Насті Каменських набирає все більшої популярності на Youtube. Минуло трохи більше тижня, а його вже переглянуло понад 3 мільйони юзерів. Ремікс на відому композицію “Peligroso”, яка неодноразово входила до світового чарту танцювальних хітів “Billboard”, NK записала з латиноамериканським виконавцем De La Ghetto.
У відео тепер вже сольна співачка Настя Каменських з’являлась у доволі пікантних образах, оголюючи свої стрункі ноги та демонструючи пишне декольте. Композиція зазвучала зовсім по-новому та набула нових значень, судячи з кліпу. Виконавець De La Ghetto, з яким заспівала українська зірка, користується великою популярністю у іспаномовних країнах та був номінований на найпрестижнішу музичну премію “Греммі”. Тому NK у союзі з ним виглядає просто божественно. Дехто з шанувальників відзначив, що навіть ліпше, аніж з Потапом.

Нагадаємо, що попередній кліп Каменських під назвою “Попа как у Ким” більше ніж за місяць подивилося вже 18 мільйонів юзерів. Це чи не рекордна кількість переглядів для українських виконавців, хоч і відео неодноразово дуже гостро критикували за вульгарність, недолугість, а також расизм ті користувачі мережі, які не зрозуміли основного посилу композиції.

На своїй особистій сторінці у Інстаграмі NK дякує всім шанувальникам, які її підтримали, і тим, хто був залучений до створення відеороботи на пісню “Peligroso”. Як бачимо, кар’єра Каменських як сольної виконавиці стрімко йде вгору і, не зважаючи на те, що дует “Потап и Настя Каменских” поки призупинив свою творчість, їй з Олексієм Потапенком фани досі приписують романтичні стосунки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here