“Перевтілилась у білявку”: Мішель Андраде у новому кліпі

0
403


Юна українська виконавиця із болівійським минулим не так давно із гучністю зійшла із паркету найтанцювальнішого шоу країни «Танці із зірками». Втім, дівчина не спинилась і продовжила рухатись далі – до чергових змін та експериментів. На цей раз, Мішель Андраде сколихнула мережу раптовим перевтіленням у білявку, спеціально для нового кліпу до пісні «Corazon».
Жіночна та із небувалою чуттєвістю – такою глядач її ще не бачив. Здавалось би, усе більш ніж стримано. Жодних міні, еротичних танців та кричущих топів не було. Але відеоробота буквально таки сповнена неприхованого еротизму. Пікантне міді із провокативним бюстом зробили свою справу.

Що стосовно сценічного образу Мішель у кліпі, то складно не помітити, наскільки вона виросла у контексті не тільки артистки, але й особистості. Її рухи стали менш «дівчачими», а погляд приковує з першої і до останньої миті. Не було й ритмічних танцювальних кадрів. Лише обличчя, крупним планом. І вражаючий спектр емоцій, який Мішель Андраде зуміла донести до глядача.
На додачу до зміни стилю музики, прихильників турбує питання іміджу. Чому саме образ білявки? Співачка пояснює, що завдяки такому кардинальному перевтіленню їй вдалось подивитись на свої почуття з боку та пережити їх у шкірі іншої людини.

«Corazon – це світлі спогади про кохання. Я вдячна, що ця історія була у моєму житті і навчила мене важливому. Цією композицією я хочу донести кожному, що навіть якщо зараз рани свіжі, прийде день, коли все буде Corazon – серце загоюється!», – коментує Андраде свою нову чуттєву композицію.
Відтак, складно не помітити паралель її творчості із першим коханням, що розвивалось на очах у цілої країни. Мовиться про проект «Х-Фактор» та Микиту Ломакіна, стосунки із яким для Мішель перервались аж надто болісно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here