Pianoboy випустив новий запальний трек “Айсберги”

0
465


Лідер групи “Pianoboy” Дмитро Шуров називає свіжу композицію “Айсберги” справжньою запальничкою і концертним бойовиком. Хіт наповнений яскравими весняними емоціями, тому байдужим не зможе залишитися ніхто.
“Я написав її влітку, коли ми грали багато фестивалів і зустрічали багато нових людей. У ній досить незвичайна форма: вона звучить, як калейдоскоп з різних, але яскравих емоцій, від душевних і замислених до розривних і змушують стрибати від щастя”, – говорить Шуров.
Соліст “Pianoboy” мріє, щоб пісня “Айсберги” включала людей і налаштовувала їх на конструктив у їх житті. Хіт заряджений прагненням стати краще і відкритися новим прекрасним подій. Дмитро впевнений, що саме музика є найпотужнішим і швидким транспортом для енергії.

“Кожен з нас народжується з неймовірним зарядом і можливістю стати тим, ким хоче. З часом на наших серцях з’являється поверхня, на якій захищаємося від навколишнього світу і обставин. Забуваючи про свою справжню силу, ми перестаємо бути щасливими. І кожній людині-айсбергу, таланти і тепло якого приховані від оточуючих під льодом його розчарувань, потрібен ключ, який його зігріє і допоможе стати самим собою, наповнити легені повітрям свободи “, – описують сингл музиканти.
Шанувальникам припала до душі свіжа композиція, про що вони написали в коментарях: “Пісня піднімає настрій моментально”, “Як завжди неперевершено”, “дуже гарно та душевно! Хочеться слухати ще і ще”, “Навіває весняний настрій”, Таке Щось весняне, ніжне. Обожнюю “, ” драйвова та з смислом”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here