Пісня Мішель Андраде набрала понад мільйон переглядів

0
1305

Українська болівійка не припиняє захоплювати шанувальників запальними треками. Дівчина вчасно підхопила іспаномовну хвилю та подалась до «гарячої» музики. Відтак, напрацювала власну слухацьку аудиторію неабияк швидко. Хоча й не обійшлось без сприяння зіркового продюсера Потапа.

Мішель Андраде вперше показала свій співочий талант країні ще на музичному шоу «Х-Фактор». Після чого одразу ступила на велику сцену. Лише за лічені роки співачка стала зіркою. Що цікаво, не лише великої естради, але й паркету «Танців із зірками».

На танцювальному шоу дівчина показала чудові результати та майже потрапила до фіналу, що теж непогано. Але на цьому звершення юної артистки не завершуються. Один із найвідоміших синглів «Hasta La Vista» нарешті досягнув свого першого мільйона. Точніше, рівно така кількість користувачів переглянула кліп до однойменної композиції на платформі Youtube.

«У кожному із нас живе вразлива романтична душа та раціональна свідомість – внутрішній голос, який ми не хочемо слухати, коли закохані. Але, як виявляється згодом, саме на її боці правда. Ти знаходиш в собі сили сказати Hasta La Vista і відкриваєш серце новим почуттям», – коментує знаменитість сенс нового хіта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here