“Попа как у Ким” зібрала понад десять мільйонів переглядів

0
584


Усі хочуть, а їй вдається. Кілька років тому ніхто й уявити не міг, що сольна кар’єра учасниці дуету «Потап и Настя» розвиватиметься настільки стрімко. Культовий для українців співочий тандем врешті розпався. Здавалось би, все. Слухач перестав приділяти колишньої уваги та вимушено поставив крапку у подальших успіхах Потапа та Насті.
Але ж, ні. Потап цілковито поринув у реп та продюсування. А Настя, у свою чергу, перетворилась на NK та почала штампувати хітові треки буквально таки один за одним. Іспаномовна хвиля у творчості співачки трохи стихла. Вона розкрила свій потенціал, показала його Америці, світу, ввійшла до міжнародних чартів. Тепер вже й можна щось «наше» творити.


Цим вона і зайнялась. Тепер, коли світ дізнався про існування такої української артистки, як NK, можна більше не боятись експериментів. Що ж, усе це вилилось у вельми неординарне русло. Корова у студії, пісня про чи не найзірковіших зірок та аж надто багато оголених сідниць. Можна ще довго обговорювати музичні спроби виконавців. Або ж, швидко та об’єктивно оцінити композицію на усім відомій відеоплатформі.
Не минуло й кількох тижнів, як кількість переглядів до мегахітового кліпу Насті Каменських перетнула позначку у 10 мільйонів. І це винятково на Youtube. Лише на другий день після прем’єри у мережу залили і бекстейдж зйомок, що також не залишився без уваги громадськості.

Сама ж Каменських не забуває «підливати масла у полум’я». Часто публікує пікантні світлини із однойменним хештегом #попакакуким та активно ділиться із підписниками успіхами кліпу. Традиційно, із келихом шампанського, Настя Каменських і десятий мільйон не прогавила.
Що цікаво, публіка майже одразу відреагувала на екстравагантну композицію співачки. Не обійшлось також без численних переспівів та косплеїв. Звісно, переважно жартівливого характеру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here