Прем’єра кліпу LOBODA – Парень

0
614

Пантера, вертоліт, хлопець – LOBODA представляє один з найдорожчих кліпів в історії вітчизняного шоу-бізнесу.
LOBODA артист, якому підвладне багато, якщо не все. Експериментувати з образами, робити неможливе, закохувати в себе кожного. У новому відео, яке в першу чергу вражає масштабними зйомками і неймовірними трюками, співачка постає в образі жінки-вамп: холодної, пристрасної і здатною на все заради свого раптового захоплення.

«Сюжет кліпу простий, – каже режисер і продюсер співачки Нателла Крапівіна: LOBODA – це жінка, для якої не існує кордонів. Вона здатна змінювати реальність навколо. І коли на її шляху виявляється молодий і красивий «хлопець» вона з легкістю забирає його в свій запаморочливий світ. Ось тільки вижити в світі таких пристрастей дано далеко не кожному. Такі умови гри ».
Оператором відео виступив Іван Гудков, відомий кінооператор, на чиєму професійному рахунку серіал «Відлига», фільми «Плюс один», «Пітер FM» та інші.
Режисером вуступила: Нателла Крапівіна. Продюсер: Ярослав Губський (Luck Out Club). Лобода не перестає дивувати нас чудовою музикою, так тримати. До речі сам кліп, за 4 дні переглянули більше 2 мільйони людей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here