Прем’єра нового кліпу DZIDZIO – Вихідний

0
887

Дзідзьо прийняв рішення і оголосив вихідний, написав пісню та випустив кліп для тих, хто хоче зробити собі відпочинок у будній день. Ідея створення цього відео традиційно належить самому Дзідзьо. На це його надихнули пошуки графічного дизайнера, які він раніше оголосив у своїх соціальних мережах. Режисером нового кліпу DZIDZIO є Леонід Колосовський.

Це перша спільна робота артиста та кліпмейкера, але їм це не завадило порозумітися та потоваришувати з перших хвилин знайомства. В основі сюжету лежить історія про талановитого та креативного дизайнера, який любить трохи побайдикувати, і відкладає важливі замовлення до самого дедлайну.
В той час, поки він відпочиває і розважається вдома, в офісі вся команда креативної агенції на чолі з Шефом проводить “мозковий штурм” і намагається виконати термінове завдання від дуже серйозного замовника. Але без Дзідзя їм це ніяк не вдається. У кліпі “Вихідний” Дзідзьо вперше покаже нових учасників гурту – Аґруса та Румбамбара.
Крім того, у ролі Шефа у кліпі вперше знявся справжній продюсер DZIDZIO – Анатолій Безух. Зйомки тривали близько 30 годин, а декорації кімнат та офісу спеціально будували 3 дні. Яким буде фінал ситуації, дивіться в  кліпі “Вихідний”. Цікаво, ролик набирає шаленої популярності, за 5 днів він набрав більше 1 млн переглядів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here