“Про Наталю-Наталі”: Олег Винник презентував новий народний хіт

0
8990


Пісні Олега Винника вже давно лікують душі українських жінок: композиції харизматичного блондина знає на зубок чи не вся прекрасна стать України, а феномен його шаленої популярності досі залишається загадкою. 45-річний серцеїд презентував нову композицію, яка точно стане народним хітом літа 2019.
Можливо, у тексти пісень красунчика-співака мало хто вслухається, а даремно, тому що він завжди порушує соціально важливі теми. У новій пісні “Наталя-Наталі” Винник у жартівливій формі заспівав про поширену проблему Інтернет-залежності. На кліп шанувальникам доведеться трохи зачекати, а от яскравою обкладинкою до аудіо з улюбленцем можна помилуватися на YouTube. 
Композиція, безумовно, стане популярною, адже у ній використане жіноче ім‘я, легкі слова, що запам’ятовуються, та приємна мелодія. І, звичайно, мало хто зможе встояти перед новим творінням головного блондина української естради. 

Відео на YouTube за лічені години отримало вже сотні позитивних коментарів від шанувальниць артиста: “Клас! Дуже хотілось, щоб Олег написав пісню на ім‘я Наталка, і моя мрія сьогодні збулась!”, “Дякую за цей хіт! Улюблений співак!”, “Чудова пісня! З гумором, танцювати під неї так і хочеться!”, “Весела, легка пісня, щоб просто розслабитись і любити!”, “Музична перлина! Місяць, напевно, буде в вухах лунати Ната-Наталі, давай махнемо на Балі”, “Прекрасна пісня”. 
Слова і музику до нового хіта Олег написав повністю сам, адже лише він знає таємниці, як розтопити жіночі серця. Пісню прослухало вже понад 14 тисяч юзерів. Можливо, такий посил від улюбленця допоможе українцям позбутися онлайн-залежності. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here