Про токсичні стосунки у новому кліпі The Hardkiss

0
490

Два місяці з дня оприлюднення синглу на Youtube – більш ніж два мільйони переглядів, точніше, прослуховувань. Втім, нарешті, шанувальники дочекались і гурт випустив кліп до пісні «Коханці». Що очевидно, нова композиція від The Hardkiss стала чи не основним хітом альбому «Залізна ластівка», про що насамперед свідчить популярність ролику.

Із цікавих фактів, місто «травмованих коханців» було споруджено спеціального для зйомок кліпу. У візуалізації уже як «гімну закоханої молоді» взяла участь також екс-учасниця «Танців із зірками» та професійна партнерка актора Павла Вишнякова.
Хоч і Юлія Захневич не зіграла головної ролі сюжету, у ролику вона з’являлась не одноразово. Чи не хотіла танцюристка таким чином заявити про токсичність її публічних стосунків на паркеті зіркового шоу? Дівчина поки цього не коментувала.

Своєю новою композицією іменитий рок-гурт лише хотів поділитись простою істиною: «Ми всі любили, ми всі є колишніми та майбутніми. Завершені стосунки назавжди залишаються тавром у нашій пам’яті – таке трапляється, у всіх, і це нормально. Ми такі, як є. Головне, не загубитись у тісному мегаполісі та не втратити почуття», – розповіла про основні ідеї нової роботи Юлія Саніна, солістка The Hardkiss.
Традиційно, зрежисував кліп до пісні Вал Бебко – за сумісництвом, музичний та креативний продюсер українського рок-бенду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here