“Про весну”: Христина Соловій презентувала ніжний кліп на нову композицію

0
636


Підопічна Святослава Вакарчука, 26-річна співачка Христина Соловій, після 6-місячної перерви презентувала новий відеокліп на тендітну та мелодійну композицію. У ній зірка втілила справжню дівчину-весну, не залишивши шанувальникам приводів для сумніву, що тепер вона також частинка української пісні.
Режисером відеороботи став Юрій Двіжона. Кліп вийшов доволі автентичним та незвичайним, як для вітчизняних виконавців, адже зйомки відбувалися на території архіву-музею літератури і мистецтва України. Це місце наповнене духом творчості та мистецтва, адже саме там творили українські письменники, художники та ін.

У коментарі до відео Христина ділиться теплими спогадами: “Стиль інтер’єру кімнат і атмосфера періоду літературного соцреалізму нагадують мені бабусин будинок у Дрогобичі.
Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п’ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном – весняні сади з квітучими плодовими деревами. Багато з цих предметів люди мого покоління пам‘ятають з дитинства”.

Христина вкотре вразила шанувальників своєю вродою на ніжністю, позуючи у заквітчаних деревах та співаючи так щиро про щось особливе. Фанам юної артистки кліп неабияк припав до душі:
“Як завжди, приголомшливо та чуттєво!”, “Дуже ніжна, легка, весняна пісня і прекрасний красивий кліп з чарiвною спiвачкою”, “Христина Соловій завжди влучає в ціль, в саме серце! Дякую!”, “Я обожнюю тебе” З любов’ю з Росії”, “Чудова пісня і не менш чудовий кліп. Чуттєво, легко, романтично і так по-весняному.”, “Заколисало у добрих спогадах! Христина просто кінозірка!”.
За добу відеороботу Христини переглянуло майже 100 000 користувачів. До речі, Юрій Двіжона, режисер кліпу, зазначив, що на його очах Христина “з 20-річної дівчинки-дитини перетворилася інтелігентну сексуальну леді”. Однак, в той же час співачка не зрадила своїм музичним принципам та любові до своїх коренів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here