Quest Pistols Show ft. Constantine – Убью

0
866

Сьогодні пісні групи «Quest Pistols Show» відомі кожному хто хоч трохи цікавиться сучасним вітчизняним шоу-бізнесом. Гурт створює дуже якісний матеріал. Кожна нова пісня стає хітом.
Нещодавно, було опубліковано нову пісню гурту Quest Pistols Show разом з Constantine. Що ж, як раніше кліп привернув увагу своїх фанатів, та за лічені дні ролик набрав мільйон переглядів.

Колектив є володарем нагород «Золотий грамофон» і «MTV Europe Music Awards». Квест Пістолс неодноразово подавали заявку на участь в конкурсі «Євробачення»: один раз від Росії і два рази від України.
1 квітня 2007 року вони виступили вперше на першоквітневому випуску телепередачі «Шанс» як музичний гурт, а не балет, з піснею «Я устал, хочу любви». Всі учасники є професійними танцюристами та не мають музичної освіти. За плечима гурту тур по містах України.
10 лютого 2011 надійшло повідомлення про те, що Антон Савлепов вирішив покинути групу. Але вже через тиждень в пресі з’явилася заява Антона про те, що він передумав і вирішив повернутися назад. У серпні 2011 група поповнилася четвертим учасником. Ним став Данило Мацейчук (Дэниел Джой).
У 2016 році початкові учасники гурту Quest Pistols — Антон Савлепов, Микита Горюк і Костянтин Боровський — створили свій власний проект «АГОНЬ».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here