Репер Tricky Nicki презентував новий проукраїнський хіт

0
1470


Вітчизняна реп-індустрія може не поступатись за звучанням західним виконавцям, що активно демонструє юний український музикант Tricky Nicki. Хоча й сьогодні його творчий псевдонім тільки набирає популярності, його уже почули далеко за межами України. Ба більше – Східною Європою він не обмежився. І все задля того, щоб «заявити, що є така країна, як Україна. Окрема від Росії».
У двадцять усе тільки розпочинається. А у двадцять один на твої тексти відгукуються мешканці різних країн світу, включно із Сполученими Штатами. Не так давно Tricky Nicki випустив свій міні-альбом, точніше – наприкінці минулого літа, сьогодні ж він відзначається пристойними показниками переглядів на офіційному Youtube-каналі. Не обходиться також без фідбеку.

«А ціль полягає у тому, щоб моя творчість пішла у worldwide – що означає «по всьому світі». Частково, це вдається. Дужу багато африканської діаспори, що в Україні, на мене підписалось. Дуже багато реакцій. Багато слухачів із Польщі і Чехії. А також, з України, що зрозуміло. Моя музика поширюється світом, і це не може не тішити», – зізнається Tricky Nicki.
Втім, на досягнутому Tricky Nicki не спинився. Днями раніше у мережі з’явився черговий ролик репера до треку «Ride for Ukraine». Що цікаво, кліп виявився вельми нехарактерним для артистів подібного жанру. Репер зробив акцент не на «крутих тачках» і дівчатах, а на соціальних проблемах, зокрема українських. Tricky Nicki у своїй відеороботі спробував зачепитись за злободенне та розповісти про тих, хто буквально таки «стоїть за Україну».

«Ride for» за американським сленгом означає постояти за когось, за щось. Назву треку виконавець коментує наступним чином: «Хто стоїть за Україну? Молоді хлопці, які воюють там. І я роблю це для тих, хто стоїть зараз за Україну, хто воює за її честь».
Двірники, пенсіонери на межі бідності, безхатченки та військові – українські реалії яскраво контрастують із відмінною начиткою англомовного тексту. Часом видається, ніби якийсь зарубіжний репер наважився зачепити тему загальноукраїнського. Втім, як виявляється, усе це крик «нашого», українського митця – під промовистою назвою «Ride for Ukraine».

Що цікаво, треки виконавець не тільки уміло начитує, він же їх створює. Репер пояснює: «Коли ти чуєш біт, аранжування, необхідно висловлювати власні думки, а не написані кимось Тільки ти розумієш, який має бути мотив. Тільки ти розумієш, який сенс має бути закладений». Він же їх висловлює більш ніж промовисто.
Складно не зауважити, що остання музична композиція від Tricky Nicki аж надто соціально зорієнтована: «Зараз люди на це чекають. Зараз людям це дуже цікаво. Але, знову ж таки, постійно виїжджати на темі політики і соціальних аспектів… Я не планую надалі зачіпати соціальних тем. Усі мої треки на цілковито різну тематику. Кохання, клубні пісні. Загалом, нічого соціального чи політичного. Тому я вирішив спробувати».

Тож, зовсім не дивно, що маловідомий виконавець за лічені дні зібрав майже 150 тисяч переглядів у мережі. Хоча й надалі виконавець не планує зосереджуватись на подібних темах. Він, незалежний артист, прагне робити музику – те, від чого він у захваті. Філософія Tricky Nicki проста: «Я роблю те, що мені подобається і шукаю людей, яким це також може сподобатись».
До того ж, варто зауважити, що Tricky Nicki вважається цілковито новим віянням в українській реп-культурі. Цілковито «західне» звучання без жодного натяку на акцент, проймаючий ритм – складно навіть повірити, що вітчизняна реп-індустрія спроможна на подібне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here